Mechanika – niekoniecznie taka jak u innych

Nie da się ukryć, że samochody, które do nas trafiają często, oprócz pomocy ze strony lakierników lub blacharzy, potrzebują także pomocy ze strony mechanika. Dlatego zajmujemy się naprawą powypadkową:

  • silników (począwszy od diagnostyki komputerowej, przez wymianę rozrządu oraz olei i filtrów),
  • układów napędowych (wymiana przegubów sprzęgła, łożysk, uszczelnianie skrzyni biegów) oraz kierowniczych (wymiana płynu oraz pomp wspomagania, drążek oraz końcówek kierowniczych),
  • elektryki samochodowej (układów elektrycznych, alternatorów oraz rozruszników),
  • układu hamulcowego (wymiana klocków hamulcowych, tarcz oraz płynu hamulcowego).

lakiernictwo

Kompleksowa obsługa, w którą wchodzi lakiernictwo, blacharstwo oraz mechanika powypadkowa pozwala zająć się każdym samochodem w sposób sprecyzowany i dostosowany do marki, dlatego nasz warsztat stosuje tylko oryginalne części, lub wedle życzenia klienta – wysokiej klasy zamienniki. Zapraszamy do odwiedzenia naszych warsztatów i zapoznania się z naszymi fachowcami, którzy służą radą w każdej sprawie, jednocześnie proponując rozwiązanie każdego problemu.

 

lakiernictwo

Pragniemy również edukować naszych klientów – wiemy, jak ważne jest odpowiednie dbanie o samochód w trakcie jego eksploatacji. Z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania naszych klientów, które mogą wiązać się z poprawą jakości działania samochodu oraz jego wyglądu. W naszej firmie znajdziesz również wiele istotnych informacji związanych z preparatami pielęgnacyjnymi do lakieru oraz karoserii. Nasi specjaliści podpowiedzą, jak najlepiej dbać o karoserię samochodu, aby jak najdłużej zachwycała ona swoim wyglądem.