Nasza misja

Za cel postawiliśmy sobie wysoką jakość usług blacharsko lakierniczych, dlatego wprowadziliśmy autorski system kontroli jakości i badania opinii Klientów o współpracy z nami. Na tej podstawie wyznaczamy sobie cele na każdy następny miesiąc i osiągamy bardzo wysokie wskaźniki zadowolenia Klienta.

Wierzymy, że zaufanie buduje się przez jakość – stawiamy na współpracę tylko z zaufanymi hurtowniami oryginalnych części samochodowych. 

Korzystamy ze sprawdzonych urządzeń oraz systemów, które pomagają nam w codziennej diagnostyce.

 

lakiernictwo

Jakość oraz sprawdzone rozwiązania to zaufanie, dlatego odwiedź naszą najbliższą siedzibę i przekonaj się sam.

Dbamy przede wszystkim o umiejętności oraz profesjonalizm zatrudnianych u nas pracowników. Możesz być pewny, iż są to wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach, których umiejętności potwierdzone są licznymi szkoleniami oraz kursami. Nasi pracownicy to ludzi o dużej wiedzy, którzy szukają przede wszystkim przyczyny problemu, a nie jego efektów. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na rzeczowe wyjaśnienie co nie działa, dlaczego, oraz co może być tego przyczyną.

Pragniemy również, aby nasi pracownicy byli do Twojej dyspozycji kiedy tylko tego potrzebujesz. W naszych warsztatach każdego dnia spotkasz osoby chętne do pomocy, które zajmą się Twoim samochodem w sposób kompleksowy i pełny.

 

lakiernictwo