O nas

Nasza praca to również nasza pasja. Każdy z zatrudnionych u nas pracowników kocha samochody i wie, jak sprawić, aby wyglądały one i działy znacznie lepiej. Wśród naszej załogi spotkasz osoby, których wielką miłością są samochody sportowe, zabytkowe, o specjalistycznym przeznaczeniu. Tak zróżnicowana załoga sprawia, iż jesteśmy w stanie stawić czoła nawet najbardziej nietypowym zleceniom.

blacharstwo

 

Inspirację do pracy czerpiemy przede wszystkim z własnych marzeń – każdy z nas pragnie mieć samochód niezawodny, sprawdzający się w każdych warunkach. Samochód – ideał! W realnym świecie wiemy, iż ideały nie istnieją… jednak można do nich dążyć i stale ulepszać świat wokół siebie! Stale poszerzamy naszą wiedzę – pragniemy oferować najnowocześniejsze rozwiązania i wywoływać uśmiech na twarzach naszych klientów.

Każdy samochód jest dla nas wyzwaniem. Jednocześnie wiemy też, jak cenne są to przedmioty dla naszych klientów. Dbamy o to, aby każdy samochód został gruntownie sprawdzony i aby każdy właściciel mógł posiąść kompleksową wiedzę na temat swojego pojazdu. To również okazja, aby porozmawiać z właścicielami o koniecznych naprawach lub możliwości zmian na lepsze.

Każdy samochód, który trafia w nasze ręce jest kompleksowo badany pod kątem mechaniki oraz elementów nośnych. Nasza praca ma na celu nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim wysokiego komfortu podczas jazdy.

blacharstwo

 

Czy wiesz, jakie są korzyści z korzystania z naszych usług?

  • Kompleksowa diagnostyka samochodowa – w naszych warsztatach możesz liczyć na to, iż każdy element Twojego samochodu zostanie gruntownie przebadany przez grono specjalistów. Pragniemy, aby nasza dokładna praca przełożyła się na bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich bliskich. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych – wszystko to przekłada się na naszą renomę.
  • pomoc doświadczonej załogi pracowników – zatrudniamy specjalistów w wielu dziedzinach motoryzacji. Są to prawdziwi pasjonaci, którzy swoją pracę traktują przede wszystkim jak wyzwanie. Możesz im zaufać – po skończonej pracy z chęcią opowiedzą Ci o wynikach swojej pracy i poradzą, jak lepiej dbać o swój samochód
  • indywidualne podejście do każdego klienta – każdy klient jest dla nas ważny, bez względu na to, czy jesteś prywatnym posiadaczem osobowego auta czy też właścicielem dużej floty samochodów dostawczych. Chcemy, abyś czuł się u nas komfortowo, dlatego też poświęcamy Ci wiele naszego czasu i chcemy poznać dokładnie problem samochodu. Nie bój się opowiedzieć nam o swoich spostrzeżeniach dotyczących działania auta – z pewnością będzie to dla nas cenna wskazówka, jak jeszcze lepiej zadbać o Twój samochód
  • konkurencyjne ceny – to jedna z naszych najlepszych stron! Korzystając z pomocy sprawdzonych dostawców materiałów możemy oferować naszym klientom dobre ceny za usługi wysokiej jakości. Jeśli uważasz, że cena za usługę jest zbyt wysoka – powiedz nam o tym. Być może uda się ją dopasować do Twoich potrzeb.
  • możliwość poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej samochodu – traktujemy poważnie każde pytanie dotyczące samochodu. Jeśli tylko masz jakiekolwiek pytania związane z mechanizmem czy możliwością poprawy działania samochodu – pytaj: jesteś w dobrym miejscu!
  • liczne wskazówki związane z serwisowaniem oraz dbaniem o samochód – nasi serwisanci oraz mechanicy chętnie podpowiedzą Ci, jak jeszcze lepiej dbać o swój samochód, aby naprawiona usterka nie pojawiała się więcej. Podpowiemy również, jak skutecznie dbać o piękny wygląd Twojej karoserii.
  • programy lojalnościowe – nasi stali klienci mogą liczyć na to, iż uhonorujemy ich lojalność. Posiadamy wiele ciekawych rabatów oraz zniżek dla osób, które wcześniej serwisowały u nas samochody czy też korzystały z usług blacharskich czy lakierniczych.

 

lakiernictwo