Usługi blacharskie

Wyjeżdżając z parkingu zauważyłeś ogromne wgniecenie? Miałeś stłuczkę i potrzebujesz gruntownego remontu całej maski? Dobrze trafiłeś!

Co znajdziesz w ofercie naszych placówek?

  • Zajmujemy się kompleksową naprawą samochodu (blacharstwo powypadkowe), począwszy od naprawy zderzaków, błotników, czy nawet silnika oraz wymiany uszkodzonych części, przez pomoc w realizacji bezgotówkowego wynajęcia samochodu na czas naprawy oraz pokrycie kosztów naprawy z ubezpieczenia. Wystarczy znak – my wszystkim się zajmiemy za Ciebie, byś mógł spokojnie zająć się innymi sprawami.
  • Polska pogoda potrafi zaskoczyć! Wielokrotnie spotykaliśmy się z właścicielami samochodów, którzy rozkładali ręce pokazując nam karoserię maski czy dachu z licznymi wgnieceniami po gradzie. Również tego typu zadania nie są dla nas problemem – przywrócimy naturalny kształt powierzchni.

blacharstwo

Nasz warsztat blacharski to setki naprawionych uszkodzeń, zlikwidowanych szkód komunikacyjnych, wyprostowanych wgnieceń i szczęśliwych właścicieli samochodów. Dzięki temu, że do nas trafili i zaufali – wyjechali swoimi „nowymi” samochodami.

Masz wątpliwości co do stanu swojego pojazdu? Przyjedź, nasi fachowcy poświęcą swój czas i zasugerują kolejne kroki.

Chętnie pokażemy Ci również jak wygląda nasza praca. Jesteśmy dumni z profesjonalizmu naszych pracowników oraz doskonale wyposażonych warsztatów, dlatego pragniemy się nimi chwalić. Zajrzyj do nas i przekonaj się, jak wysoko stawiamy doskonałe wykształcenie naszej kadry!

 

blacharstwo